TİM HUKUK BÜROSU
MERSİN MERKEZ GÖKDELEN 13.KAT NO:273

HAKKIMIZDAGerçek kişileri, yerel ve uluslararası şirketleri, finansal kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları, Türkiye’deki tüm hukuki ihtiyaçlar konusunda uluslararası standartlarda temsil eden TİM Hukuk Bürosu, hukuk devleti ilkelerine dayalı ve insan haklarına saygılı hukuki mücadeleyi benimsemiştir. Gerekli gördüğü takdirde alanında uzman hukukçu ve akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu en uygun çözümleri nitelikli bir hukuki bilgi birikime dayalı olarak geliştirmektedir.


VİZYONUMUZTİM Hukuk Bürosu’nun vizyonu, yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişi ile kurumlara uluslararası standartlarda sağladığı hukuki danışmanlık hizmetleri ve geliştirdiği yaratıcı hukuki çözümler ile Türkiye’de akla gelen ilk hukuk bürosu olmaktır.


MİSYONUMUZGerçek ya da tüzel kişilerin ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet vermeye çalışan TİM Hukuk Bürosu insan haklarına saygılı ve hukuk devleti ilkelerini benimseyen anlayışıyla ahlaklı bir hukuki mücadeleyi kendine ilke edinmiştir. Büronun misyonu müvekkillerinin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuka uygun, hızlı, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.